Допомога талантам. Ліза Тимошенко

Лиза222

Діти стають старшими і з кожним місяцем удосконалюються їх здібності і таланти – “ФДС” уважно стежить за успіхами своїх юних друзів!
,
Ми вже розповідали вам про обдаровану і чарівною дівчинці Лізі Тимошенко (13 років), вихованці інтернату № 87 для слабозорих дітей.

.
Ліза з дитинства мріяла виступати на сцені і “ФДС” об’єднав кошти чуйних людей для того, щоб мрія дівчинки стала дійсністю, сплативши навчання акторської майстерності в дитячій театральній студії «Театральна ГПД» при Одеському академічному театрі музичної комедії М.Водяного.
,
Вже через деякий час юна артистка блищала на сцені у постановці музичного спектаклю для дітей і батьків «Царівна Лягушка-» нарівні з професійними акторами театру.
,
Зараз ми раді повідомити, що навчання Лізи триває – “Фонд Добрих Сердець” сплатив заняття дівчинки до листопада включно. Сума оплати за два з половиною місяці склала 950 грн.
,
Бажаємо Лізі вірити в свою мрію і удосконалювати майстерність – ну а ми продовжуємо збирати кошти на оплату її навчання) Приєднуйтесь до нас!
Чудо завжди повинно йти поруч з талантами!

By